Clifford Chance radila CTP s financováním kampusu Vlněna

|

Advokátní kancelář Clifford Chance radila CTP, největšímu evropskému kótovanému logistickému a průmyslovému developerovi a provozovateli měřeno dle hrubé pronajímatelné plochy, v souvislosti s klubovým financováním ve výši 100 milionů euro pro projekt Vlněna, nový kancelářský a retailový kampus v centru Brna.

V návaznosti na dlouhodobou spolupráci s klientem sehrála kancelář Clifford Chance klíčovou roli při usnadňování transakce aktivním zapojením do přípravy a jednání o finančních dokumentech a koordinací aspektů nizozemského práva. Transakce zahrnovala úzkou spolupráci s Komerční bankou jako aranžérem, agentem a security agentem, spolu s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia jako druhým pověřeným MLA.

Vlněna je inovativním projektem umístěným v revitalizované části brownfieldů v Brně. Jedná se o moderní a energeticky úsporný kancelářský komplex s prestižními nájemci jako Avast, Infosys nebo Oracle. CTP je full-service developer a správce průmyslových a logistických parků. Portfolio CTP pokrývá 11,2 milionů m2 pronajímatelné plochy na 10 trzích po celé Evropě a spojuje Černé moře se Severním mořem, díky tomu je CTP největším kótovaným vlastníkem logistických a průmyslových nemovitostí dle GLA v Evropě. CTP má širokou skupinu klientů s více než 1 000 lokálními a mezinárodními společnostmi zastupujícími rozmanitou škálu sektorů, jmenovitě například výrobu, logistiku a výzkum a vývoj.

Tým Clifford Chance vedl partner Miloš Felgr s primární podporou advokátní koncipientky Sáry Bartlové. Aspekty nizozemského práva pokrývali counsel Amin Tamaddoni a advokát Menno Postma.

Předchozí

Deloitte: Rekord v nejdelším růstu důvěry na trhu private equity

Tým Bříza & Trubač se rozšířil o pět nových kolegů

Další