Dentons radil Crestylu při refinancování Dock In Office Parku

|

Globální právní firma Dentons poskytla právní poradenství skupině Crestyl při refinancování komplexu “Dock In Office Park” v Praze ve výši 130 milionů euro (přibližně 3,3 miliardy korun), které poskytly německé banky pbb Deutsche Pfandbriefbank a Helaba.

Dock In Office Park je součást projektu Dock umístěného na pražské Palmovce, podél břehů dvou slepých ramen Vltavy. Komplex se skládá ze čtyř moderních kancelářských budov třídy A, které byly dokončeny mezi lety 2013 a 2020.

V současné době je ve výstavbě poslední, pátá kancelářská budova. Její dokončení je naplánováno na druhou polovinu roku 2022. Celá oblast nabízí 85 tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch a 8 700 metrů čtverečních obchodních prostor.

Mezi nájemce patří významné společnosti, jako jsou Publicis Group, Saint-Gobain, Henkel, Hornbach, LEGO Trading či samotná skupinu Crestyl.

Tým Dentons vedl Evan Lazar, jeden z vedoucích globální realitní skupiny Dentons, společně s kolegou Danielem Hurychem, spoluvedoucím týmu pro bankovnictví a financování pražské kanceláře Dentons, s podporou advokátního koncipienta Ondřeje Valeše a paralegala Evy Klímové.

Evan Lazar k transakci poznamenal: „Jsme potěšeni, že jsme mohli radit našemu dlouhodobému klientu Crestyl při tomto významném refinancování, které jim otevírá další možnosti rozvoje jejich dalších developerských projektů.“

V evropském realitním týmu kanceláře Dentons působí přes 450 právníků, kteří poskytují právní poradenství mnoha významným hráčům napříč celým kontinentem.

Foto: Michael Gaida z Pixabay

Předchozí

Rowan Legal pracovala pro Elcom Industry

DLA Piper asistuje Zip Co při nákupu zbývajících podílů v Twisto Payments a Spotii

Další