Do Taylor Wessing nastoupila Gabriela Klašková

|

„Jsme velmi rádi, že jsme do našeho týmu mohli přivítat zkušenou kolegyni Gabrielu Klaškovou, která se díky své dosavadní praxi i výborné znalosti německého jazyka stane významnou posilou naší rozrůstající se brněnské kanceláře. Gabriela má též zkušenosti se zastupováním klientů v soudních řízeních, před správními orgány i orgány činnými v trestním řízení,“ říká Markéta Deimelová, partnerka advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika a vedoucí týmu Commercial and consumer contracts a týmu Competition, EU & Trade.

Novou posilou advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika se stala advokátka Gabriela Klašková, která se připojila k týmu obchodních a spotřebitelských smluv, vedeného partnerkou kanceláře Markétou Deimelovou. Rozšířila řady brněnského týmu. Zároveň bude úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem Taylor Wessing Česká republika.

Gabriela Klašková vystudovala na Masarykově Univerzitě v Brně současně dva studijní obory, a to bakalářský obor Německý jazyk a literatura na Filozofické fakultě a magisterský obor Právo a právní věda na Právnické fakultě.

V roce 2019 složila advokátní zkoušky. Pracovala jako samostatný advokát v Brně, kde také v rámci generální praxe spolupracovala se Společnou advokátní kanceláří a s LAW GROUP. Už během studia absolvovala stáž v Německu u advokátní kanceláře König, Strässer & partners.

Předchozí

PRK vysoudila judikát ohledně diplomů po změně pohlaví

Vše nejlepší CCS! A DLA směle soutěží o personálii roku

Další