Do White & Case se vrátil Ivančo, povede „Slovak Desk“

|

Pražská kancelář mezinárodní advokátní firmy White & Case rozšířila svůj tým o Vladimíra Ivanča, který od 1. března 2023 vede její „Slovak Desk“. Ivančo už ve White & Case v minulosti dloudobě působil, v poslední době pracoval pro Aldertree legal.

Vladimír Ivančo se specializuje na sporovou agendu, fúze, akvizice a nemovitosti. Poskytoval právní poradenství v souvislosti s mnoha realitními transakcemi, a to široké škále klientů a ohledně transakcí strukturovaných nejrůznějším způsobem, včetně realitních fondů a mezinárodních i lokálních developerů, v rámci velkých multifunkčních developerských projektů na Slovensku. Do týmu White & Case se vrací jako counsel po angažmá u Aldertree legal s.r.o. U White & Case předtím pracoval 16 let.

“Příchod Vladimíra Ivanča ukazuje naše dlouhodobé zaměření na další růst v regionu střední a východní Evropy. Vlado má jako právník mimořádné znalosti a je to ostřílený profesionál, který se těší vynikající pověsti v právní komunitě i respektu kolegů. Jsme přesvědčeni, že perfektně doplní náš úspěšný tým,” říká Vít Stehlík, výkonný partner pražské kanceláře.

Vladimír ke své nové roli uvádí: “Návrat do špičkové mezinárodní advokátní kanceláře v tomto regionu jako vedoucí „Slovak Desk“ je pro mne novou výzvou a velice se na ni těším. Od naší obnovené spolupráce si mnoho slibují mí kolegové i já, i když věřím, že bude přínosem zejména pro naše klienty.”

Předchozí

Kučera je novým partnerem v Císař, Češka, Smutný

Advokátní kanceláře začínají promovat mladé talenty

Další