Kučera je novým partnerem v Císař, Češka, Smutný

|

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný rozšířila řady svého vedení. Novým partnerem se stal Milan Kučera, který doposud působil na pozici vedoucího advokáta. Milan Kučera se aktuálně zaměřuje zejména na realizaci a financování strategických projektů investiční výstavby (financování, zadávání veřejných zakázek, smluvní podmínky FIDIC). Jeho agendou dále budou i témata spojená rozvojem evropské legislativy v oblasti práva životního prostředí a udržitelnosti, jako je například aplikace zásady DNSH (do no significant harm) nebo principu EE1 (energy efficiency first principle) v českém právním prostředí.

„Po téměř dvou letech pokračujeme v trendu rozšiřování vedení, do něhož postupují naši mladší kolegové. V naší kanceláři však působí dlouhodobě a znají všechny důležité principy a hodnoty. Milan Kučera je jedním z nich. Vedl právní tým s širokou agendou a pro naše klienty opakovaně dosahoval vynikajících výsledků,“ říká Jaromír Císař, společník kanceláře .

Milan Kučera do kanceláře nastoupil během svého studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2018 se stal advokátem a od roku 2020 byl vedoucím právního týmu. Z počátku se věnoval zejména efektivnímu uplatňování a vymáhání nároků na náhradu škody, jakož i zastupování poškozených právnických osob v trestním řízení. Od začátku své kariéry pracuje pro významnou petrochemickou společnost, které mimo jiné pomohl vyhrát řadu klíčových soudních sporů s celospolečenským dopadem.

Předchozí

Noerr: Zákon o významné tržní síle dopadá na přes 2200 firem. Odhad byl 800

Do White & Case se vrátil Ivančo, povede „Slovak Desk“

Další