Dřívější partner Eversheds Bomba zamířil do Schönherru

|

Tým mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr Praha posílil, na pozici counsel, advokát Marek Bomba, který se ve své praxi zaměřuje zejména na právo obchodních společností, fúze a akvizice a právo hospodářské soutě-že. Má mnohaleté zkušenosti s poradenstvím při lokálních a regionálních transakcích klientům z různých průmyslových odvětví a rovněž zastupoval klienty v řízeních před českými i evropskými orgány ochrany hospodář-ské soutěže.

„Těší mě, že se náš tým rozrůstá o dalšího kolegu, který přináší cenné zkušenosti z dlouholeté poradenské praxe v oblasti M&A a soutěžního práva. Jeho nástup je potvrzením kontinuálního růstu pražského M&A týmu, který je v souladu s naší firemní strategií zaměřující se na výrazný růst na českém a polském trhu,“ uvedl Vladimír Čížek, partner pražské kanceláře.

Marek Bomba před nástupem do Schönherr pracoval ve významných mezinárodních i lokálních advokátních kancelářích. Ve svém posledním působišti v Eversheds Sutherland byl vedoucím poradenského týmu se zaměřením na právo obchodních společností a fúze a akvizice (corporate/M&A). Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě, titul LL.M. získal na University of Nijmegen.

Předchozí

Dvě kanceláře jsou nad miliardou. Kraluje Havel a Dentons

Nemovitostní tým Aegis Law posiluje o advokátku Martinu Benešovou

Další