Nemovitostní tým Aegis Law posiluje o advokátku Martinu Benešovou

|

Advokátní kancelář Aegis Law, jedna z nejrychleji rostoucích kanceláří na trhu právních služeb, personálně rozšiřuje svůj advokátní tým. Od začátku listopadu posiluje její řady Martina Benešová, která se ve své praxi věnuje především nemovitostnímu právu.

„Jsme rádi, že kancelář se po dvou letech pevně etablovala mezi významné hráče na trhu a stala se vyhledávaným zaměstnavatelem právě pro takto talentované kolegy, kteří se chtějí ve své praxi dále rozvíjet a profesně růst,“ uvádí Jan Krampera, partner Aegis Law. „Pro naše klienty nástup Martiny představuje zapojení dalšího odborníka do zpracování a vedení nemovitostní agendy, u které jsme v loňském a v letošním roce zaznamenali významný nárůst,“ doplňuje Vojtěch Faltus, partner Aegis Law.

Martina Benešová je advokátkou specializující se na nemovitostní transakce a developerské projekty. V minulosti se podílela na řadě mezinárodních projektů, kde se zaměřovala na komplexní due diligence a přípravu a vyjednávání transakční dokumentace. Do Aegis Law přišla z advokátní kanceláře Eversheds Sutherland. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a také studovala na Univerzitě Grenoble Alpes ve Francii. Hovoří plynně anglicky, francouzsky a německy.

Právní tým Aegis Law nabízí služby ve všech klíčových oblastech práva, kterými jsou zejména právo obchodních společností, pracovní právo, soudní spory a mezinárodní arbitráže, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, stavební právo, finanční a bankovní právo, sportovní právo, regulatorika a právo nemovitostí včetně podpory developerských projektů. Po roce od svého založení kancelář reportovala obrat 30 milionů korun, v roce letošním pak očekává další růst v řádu desítek procent. Kromě toho byla v letošním roce oceněna v několika kategoriích v rámci prestižních mezinárodních žebříčků Chambers, Legal500 a Právnická firma roku, kde se mimo jiné stala vítězem v kategorii pracovní právo.

Předchozí

Dřívější partner Eversheds Bomba zamířil do Schönherru

Olga Kaizar je novou associate partnerkou PwC Legal

Další