Eversheds zveřejnila aktuální mandáty, také s účastí Líbala

|

Společnost PJ Expedis, zabývající se spedicí, logistikou a skladováním, úspěšně dokončila spojení se strategickým partnerem RSBC Logistics z české investiční skupiny RSBC Group. Společnost RSBC Logistics získala ve společnosti PJ Expedis majoritní podíl. Na této úspěšné transakci na straně PJ Expedis radil co-managing partner Eversheds Sutherland Bořivoj Líbal a advokát Marek Poloni. RSBC byla zastoupena advokátní kanceláří Forlex, konkrétně Pavlem Říhou.

Transakční tým Eversheds Sutherland ve složení Petra Kratochvílová a Jakub Verlík poskytli právní poradenství společnosti Travelcircus GmbH v souvislosti s akvizicí 100% podílu v TPF group s.r.o. provozující cestovní webový portál Travelking. Právní služby zahrnovaly přípravu a vyjednání akviziční smluvní dokumentace.

Nemovitostní tým Eversheds Sutherland poskytoval právní poradenství Conseq Funds investiční společnost, a.s. při akvizici nemovitostní společnosti, která je vlastníkem výrobních a skladovacích hal v břeclavské průmyslové zóně. Součástí transakce bylo i nastavení spolupráce s vlastníky sousedních pozemků v souvislosti s plánovým developmentem. Tým advokátní kanceláře Eversheds Sutherland pro tuto transakci tvořila partnerka Dominika Veselá a advokát Rudolf Kristian.

Předchozí

Olomoucká fakulta chystá nové projekty věnované technologiím i dějinám

Odpovídá Právnická firma roku realitě? O hlavních vítězích nemůže být pochyb

Další