FlixBus nabízí levnější jízdenky na karlovarský festival a posiluje spoje

|

I letošní 57. ročník karlovarského filmového festivalu doprovází partnerství s FlixBusem. V letošním roce se FlixBus stane partnerem KVIFF.TV Parku. Společným cílem spolupráce je poskytnout festivalovým návštěvníkům pohodlnou a cenově dostupnou dopravu a zároveň vytvořit úžasnou festivalovou atmosféru. Registrovaní návštěvníci festivalu obdrželi slevový kód na jízdné. Díky této výhodě budou moci diváci snadno a bez starostí cestovat do Karlových Varů a zpět domů. Sleva na jízdné je skvělou příležitostí pro filmové fanoušky, kteří chtějí nechat auto doma a ušetřit tak svoji peněženku i naši přírodu. 

KVIFF.TV Park přiléhá k hotelu Thermal a jde o jedno z nejzásadnějších míst festivalového dění. Od 11 hodin dopoledne do 3 hodin ráno nabízí multifunkční centrum bohatý program, otevřený všem návštěvníkům festivalu. Během dne na stagi probíhají rozhovory s hosty festivalu, návštěvníci si mohou zasoutěžit ve filmovém kvízu (mimo jiné o modely autobusů FlixBus, nebo o volné jízdenky FlixBusem na Berlinále), půjčit si deskovou hru, dát si něco na zub, osvěžit se zmrzlinou nebo si jen odpočinout u kávy či drinku. Večerní a noční čas v KVIFF.TV Parku patří hudbě a těm nejlepším DJům. 

Mluvčí FlixBusu Tomáš Beránek o spolupráci říká:  „Jsme nadšeni, že jsme mohli rozšířit naše aktivity s filmovým festivalem. Chceme přispět k úspěchu festivalu a zároveň nabídnout výhody všem cestujícím. Spojením dopravních možností FlixBusu s nejvýznamnější kulturní akcí v České republice pomůžeme vytvořit jedinečnou a nezapomenutelnou festivalovou atmosféru.“ Loňská spolupráce s KVIFF.TV obsahovala také obrandování několika autobusů, i dnes lze autobusy s logy KVIFF.TV na trase do Karlových Varů potkat. FlixBus se letos stává také podporovatelem oficiálního neziskového partnera festivalu, Klubu cystické fibrozy. 

Na období před a během Filmového festivalu navyšuje FlixBus svá spojení do místa z Prahy o 50 procent. „Odjezdy z Prahy budou až 15krát denně. S přestupem v Praze lze do Karlových Varů přijet autobusem z jakéhokoli místa v České republice,“ doplňuje Beránek.  Málo známá je skutečnost, že Karlovy Vary mají prostřednictvím linky FlixBus spojení také do Německa. Linka Praha – Frankfurt, která odjíždí z Prahy každý den ve 12:30 hodin, zastavuje také v Karlových Varech (14:35) a Chebu  (15:15). Linka nabízí spojení do Marktredwitz (15:55), Bayreuthu (17:30), Bambergu (18:40), Schweinfurtu (19:25) a Würzburgu (20:05), po půldenní cestě přijíždí autobus ve 21:30 hodin do Frankfurtu nad Mohanem. Do Frankfurtu lze z Karlových Varů vyrazit za cenu od 379 korun.  

Předchozí

Společníkem Havel & Partners bude i Ondřej Florián

Štail Leška nebo Rowani. Advokáti na karlovarském festivalu

Další