GHS Legal se mění na FAIRSQUARE

|

Advokátní kancelář GHS Legal se po 13 úspěšných letech ve středoevropském regionu transformuje a přichází s novým názvem i identitou. Právní služby nyní poskytuje pod značkou FAIRSQUARE.

Nový rok přináší nový název, který vychází z ustáleného anglického spojení fair & square. „Čestnost a férovost jsou hodnoty, které se nám ve vztahu ke klientům dlouhodobě vyplácejí, a proto tvoří obsah našeho brandu. Z původně menšího týmu o několika málo lidech jsme díky našemu přístupu vyrostli ve společnost s desítkami odborníků a výbornou reputací v Česku, na Slovensku i v Rakousku,“ vysvětluje Sebastian Mach, řídící partner české kanceláře, která má zázemí v Praze a Olomouci.

Původní označení kanceláře skrývalo pod jednotlivými písmeny jména někdejších zakládajících partnerů. Jeho význam se však s růstem a personálními změnami postupně vytratil. „FAIRSQUARE lépe vystihuje naše postoje. Jsme prostorem, v němž najdete erudované a zkušené advokáty. Klienti nám mohou stoprocentně důvěřovat a řešit s námi své právní záležitosti zcela otevřeně,“ shrnuje zakladatel advokátní kanceláře Erik Schwarcz (na fotografii – pozn. red.).

FAIRSQUARE klade důraz na individualizovaný servis pro klienty. Uplatňuje ho jak v případě jednotlivců a menších firem, tak u významných národních a mezinárodních společností ze svého portfolia, včetně světových lídrů v daných segmentech.

Spolu s novým názvem, jenž kromě obsahu sází na zvukomalebnou shodu dvou částí slova, přichází s moderní vizuální identitou. Dominuje jí logo s technickými liniemi, minimalistické grafické prvky a mátově zelená barva. Nové jsou také webové stránky www.fairsquare.cz, kde najdete pravidelně publikované odborné články a komentáře.

Předchozí

PRK pomohla Bezvavlasům s akvizicí Hair Servis

PRK radila Bauer Media při fúzi části podniku s Netrisk Group

Další