Havel má dva nové partnery, celkem povyšuje 14 právníků

|

V advokátní kanceláři Havel & Partners je již tradičně začátek druhého pololetí spojený s vlnou kariérních postupů. Novými partnery kanceláře se k 1. červenci 2022 stávají Martin Ráž a Dalibor Kovář a kariérně postupuje i dalších 12 právníků na třech úrovních seniority.

„Špičkovou právnickou firmu udrží na vrcholu jedině vynikající právníci. I proto u nás rozvíjíme motivační prostředí s jasnou vidinou kariérního růstu, často mnohem rychlejšího než u konkurence. Martin Ráž i Dalibor Kovář, kteří rozšiřují vedení kanceláře, jsou významnými oporami našich právních týmů a jejich přínos pro Havel & Partners je dlouhodobě klíčový,“ říká k personálním změnám řídící partner Jaroslav Havel.

Raz_Martin

Martin Ráž dosud v kanceláři působil na pozici counsel. Specializuje se na oblast nemovitostí a stavebnictví, smluvní právo, mezinárodní právo soukromé (přeshraniční obchody a investice), komplexní soudní a správní řízení a oblast veřejného sektoru a regulací. Podílel se na stovkách transakcí, obchodních případů a sporů, často s evropským či zahraničním prvkem.

Dalibor_Kovar

Dalibor Kovář se na úroveň partnera posouvá z pozice vedoucího advokáta. Specializuje se na elektronické právní jednání a digitální transformaci v oblasti práva, na právo duševního vlastnictví, informační technologie, e-commerce, legislativu a smluvní právo. Má zkušenosti s více než stovkou transformačních projektů, klientům pomáhá s efektivnějším obchodním využitím dat či vhodným právním přístupem k inovativním technologiím. Podílel se na přípravě zákona o bankovní identitě či zákona o právu na digitální služby.

Na pozici counsel dále povyšují Robert Porubský, Pavlína Krušinová, Jan Fikar, Šimon Hradilek a Kateřina Surková. Vedoucími advokáty se stávají Petra Tomšů, Vladimir Ivanov, Martin Šimek a Roman Světnický. Skupinu senior advokátů pak rozšiřují Mária Kopecká, Róbert Gašparovič a Jiří Nečas.

K povýšení došlo i na neprávnické pozici; novou event manažerkou HAVEL & PARTNERS se tak ke stejnému datu stává Jasna Zejnilović.

Předchozí

Ministr Balaš, nová ombudsmanka i katedry na pražských právech

Unie rozjela mentoringový program pro podnikové právníky

Další