Havel & Partners jsou za první pololetí na půl miliardě

|

Advokátní kancelář Havel & Partners navazuje na své loňské ekonomické výsledky; její obrat za čisté právní služby v prvním pololetí roku 2021 se meziročně zvýšil o 7,2 %. Vysokým tempem rostla především kancelář Havel & Partners v Bratislavě.

V loňském roce výnosy kanceláře Havel & Partners v České republice meziročně rostly o více než 6,5 procenta a tržby celé skupiny opět překročily miliardu Kč. V prvním pololetí letošního roku dosáhly výnosy za čisté právní služby v České republice a na Slovensku 414 milionů korun, celkové tržby skupiny pak činí více než 520 milionů korun. Velmi dobře se dařilo slovenské kanceláři, kde výnosy za čisté právní služby rostly o téměř 16 procent. „Hospodářské výsledky naší kanceláře s růstem přes 7 procent indikují, že se nám podařilo udržet pozitivní trend vysokého růstu z předchozích období. V posledních dvou měsících prvního pololetí se růst zrychloval a očekáváme, že s pokračujícím uvolňováním omezení přijatých v souvislosti koronavirovou pandemií bude tento trend pokračovat,“ uvádí řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Výnosy Havel & Partners rostou nepřetržitě od vzniku kanceláře v roce 2001. Přispívá k tomu především poskytování právních služeb předním českým, slovenským i mezinárodním společnostem a českým a slovenským podnikatelům, včetně cca třetiny nejbohatších Čechů a Slováků. Klíčovými poradenskými oblastmi zůstávají fúze a akvizice, právní a daňové strukturování osobního majetku či nemovitostní projekty, dál roste také skupina zabývající se restrukturalizacemi a insolvencemi či soudními spory a arbitrážemi.

Předchozí

Dentons radila Draslovce při miliardové investici v Africe

Elektronické volby na Slovensku víc advokátů nepřilákaly

Další