ICC Arbitration Academy probíhala i v Praze

|

 V průběhu září 2023 až října 2024 se v Praze, Sofii, Paříži, Varšavě a Bukurešti konala série seminářů pro budoucí rozhodce nazvaná ICC Arbitration Academy. Pořadatelem je ICC Institue of World Business Law pod záštitou Mezinárodního rozhodčího soudu při ICC (The International Court of Arbitration®), přední světová rozhodčí instituce, která pomáhá rychle a efektivně řešit spory v mezinárodních obchodních a investičních sporech.

ICC Arbitration Academy je komplexní a prakticky zaměřený odborný vzdělávací program, který je šitý na míru zkušeným právníkům, kteří mají zájem o kariéru rozhodce. Účastníci musí mít pokročilou znalost angličtiny a dostatečné zkušenosti s mezinárodní arbitráží.

Na každém workshopu jsou účastníci školeni a vedeni významnými rozhodci, experty ICC, právníky a profesory práva.

Pražská pobočka Eversheds Sutherland měla tu čest být sponzorem vůbec prvního workshopu tohoto druhu konaného ve střední a východní Evropě, konkrétně v Praze v exkluzivních prostorách Spojky Karlín. Co-managing partner pražské kanceláře Eversheds Sutherland, Bořivoj Líbal, představil experty ICC v české a slovenské pobočce Eversheds Sutherland, a také prezentoval výsledky nejnovějšího českého průzkumu ohledně rozhodčího řízení.

Arbitration Academy
Předchozí

Arrows prohlubuje specializaci na AI a Pwc Legal dál posiluje

Eversheds: Budeme iniciativnější ve střední Evropě

Další