JŠK radila CVI při další investici v oblasti private debt 

|

Advokátní kancelář JŠK poskytla právní poradenství společnosti CVI při dalším financování v České republice. CVI je nezávislým správcem aktiv, který se zaměřuje na investice do malých a středních společností a realitních projektů v Polsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Od svého založení v roce 2012 hrála CVI významnou roli v rozvoji trhu se soukromými dluhy v regionu CEE.

V roce 2022 za přispění právního poradenství JŠK realizovala CVI dvě významné investice v České republice, teď přidala další v podobě financování formou dluhopisů mateřské společnosti skupiny Algotech, která chce prostředky použít pro své další investice primárně v oblasti inovativních technologií.

Algotech se již více než 25 let nepřetržitě stará o bezpečnost firemních dat, nabízí řešení pro oblast firemní komunikace, call center, CRM a ERP systémů, kyberbezpečnosti, cloudových služeb a GDPR. Vyvíjí také aplikace na míru a nabízí ServiceDesk.

„Skupina Algotech je postavena na pevných základech a na základě detailní analýzy věříme, že skupina bude pokračovat v růstu. Děkujeme týmu JŠK za tradičně spolehlivou a kvalitní právní podporu,“ řekl Radoslav Tausinger, partner CVI.

Tým JŠK vedl partner Tomáš Doležil a v exekutivní roli se opět ocitl advokát Daniel Pospíšil za podpory advokáta Jana Koprnického a koncipienta Vojtěcha Pospíšila. „Jsme rádi, že se CVI etabluje jako spolehlivý financiér na českém trhu a že jsme jim mohli asistovat při realizaci dalšího projektu,” doplnil Tomáš Doležil.

Předchozí

Polverini Strnad vyhrála u NSS spor o územní plán Poděbrad

TPA: Počet i objem M&A v Česku v prvním čtvrtletí výrazně klesl

Další