JŠK radila SUDOPu s akvizicí BizzTreat

|

Advokátní kancelář JŠK poskytla další právní poradenství skupině SUDOP (SUDOP CIT). Tentokrát šlo o akvizici IT firmy BizzTreat, která poskytuje vyspělé služby v oblasti datové analytiky. Původně čistě projektová a inženýrská skupina SUDOP upevňuje akvizicí další IT firmy svou již tak stabilní a zejména přední pozici na českém IT trhu. Plní tak svůj plán vybudovat jednu z největších IT skupin v České republice a významně přispívá ke konsolidaci českého a středoevropského IT trhu.

„Objem dat, které dnes společnosti napříč velikostmi a sektory mohou nasbírat, raketově roste. Přirozeně proto roste i poptávka po technologických službách, které pomohou taková data setřídit a vyznat se v nich. Spojit síly se společností BizzTreat, expertem na datovou analytiku, byla pro nás logickým krokem v rozšiřování SUDOP CIT,” uvádí Jiří Živnůstka, předseda představenstva SUDOP CIT.

Zmiňovanou akvírovanou společností je technologická firma BizzTreat s.r.o., která staví na kombinaci know-how v oblasti dat, byznysu a technologií, osobním přístupu a porozumění potřeb klientů i hledání hlubšího smyslu za každou analýzou. Na trhu působí od roku 2015 a za sedm let své existence se z původně dvoučlenného týmu zakladatelů proměnila v dobře fungující společnost s více než 40 datovými detektivy – jak si analytičky a analytici z BizzTreat říkají – a v roce 2022 dosáhnou obratu přes 50 milionů korun.  Díky svému know-how a vlastním BI nástrojům si získali důvěru u českých společností jako Dodo, Dáme jídlo, MND, Rouvy, TV Nova, Twisto a další, ale i v zahraničních technologických firem jako např. GoodData.

Transakční tým JŠK vedl na straně kupujícího partner Tomáš Doležil ve spolupráci se seniorní advokátkou Janou Pospíšilovou. „Spolupráce se SUDOP CIT nás vyloženě baví. Transakce jsou svižné, přímočaré a mají jasný cíl. To byl případ i akvizice BizzTreatu,“ uvedl k transakci Tomáš Doležil. 

Předchozí

Největší kanceláře na Slovensku a nový „Zemanův“ šéf Ústavního soudu?

Blažek předal kladívko předsednictví švédskému protějšku

Další