Kajanková přešla z Wilsons na partnerskou pozici v Dentons

|

Pražská kancelář Dentons v květnu přivítala do svých řad novou partnerku – Moniku Kajankovou, která přichází z advokátní kanceláře Wilsons.

Monika Kajanková přináší do realitní praxe unikátní kombinaci zkušeností. Má výborné znalosti ze zastupování realitních investorů, developerů, pojistitelů a věřitelů. Monika Kajanková se podílela na prodeji obchodních center a zpětném pronájmu hypermarketů Tesco včetně největšího obchodního centra v České republice „OC Letňany“ a dalších nákupních center v Maďarsku. Na straně kupujícího zastupovala například Macquarie Asset Management při akvizici komplexu kancelářských budov známého jako „Waltrovka“ pro korejský fond nebo pro místní institucionální realitní fondy jako například Reico, které zastupovala při akvizicích aktiv na Slovensku a v České republice. Kromě toho má rozsáhlé odborné znalosti v oblasti poradenství pro pojistitele poskytující transakční pojištění (resp. pojištění titulu, záruk a specifických rizik, a to zejména v oblasti transakcí s nemovitostmi).

„Těší mne, že jsem se stala partnerem této progresivní firmy. Doufám, že přispěji firmě novými
myšlenkami a zároveň pomohu s dalším růstem. Současně velmi pozitivně vnímám mezinárodní
prostředí firmy. V budoucnu chci pro své stávající i budoucí klienty zajistit podporu silného zázemí Dentons,“ říká Monika Kajanková.

Managing Partner Petr Zakoucký k oznámení uvedl: „Toto jmenování odráží odhodlání firmy
investovat do své budoucnosti tím, že přivede nové talenty s bohatými zkušenosti v oblasti budování klientských vztahů. Monika si tento krok plně zaslouží.“

Jiří Stržínek, který je spoluvedoucím oddělení real estate, dodal: „Monika je skvělou posilou našeho týmu se zázemím a skvělými zkušenostmi, které doplní a posílí náš stávající tým.“
Praxi Real Estate dnes tvoří 24 právníků, z toho sedm partnerů.

Předchozí

Pověřenci roku jsou z Motola, ČEZu a ČSÚ

Děkujeme za ohlasy na Advokátní kanceláře roku 2021

Další