Král zamířil po Baker McKezie do Rowan Legal

|

Tým Rowan Legal od konce září rozšířil Samuel Král, který nastoupil na pozici Senior Associate. Samuel se ve své praxi zaměřuje na oblast duševního vlastnictví a práva informačních technologií. Před svým příchodem do Rowan Legal působil v advokátních kancelářích Baker McKenzie a Havel & Partners.

„Samuel je svým zaměřením a zkušenostmi důležitou posilou pro náš tým. Právo informačních technologií a duševního vlastnictví je dynamickou disciplínou a našim cílem je být vždy o krok napřed a samozřejmě dodávat špičkovou kvalitu a klientský servis. Jsme si jisti, že Sam významně přispěje k plnění tohoto cíle. Současně jsem nadšený z toho, že k nám v krátké době přichází další kolega se zkušeností z mezinárodní advokacie, která je klíčová při práci s našimi zahraničními klienty,“ okomentoval nástup partner kanceláře Michal Nulíček.

Samuel vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 2016 získal titul JUDr. Na fakultě i nadále působí, a to jako doktorand na katedře občanského práva, na Ústavu práva autorského, práv průmyslových a práva soutěžního.

Předchozí

Chmelík přešel z EY do bpv

Dolanská Bányaiová: ČAK má nabízet více možností vzdělávání

Další