LB FORUM: Kde budeme bydlet? Výzvy pro Real Estate

|

Kde a jak budeme bydlet? Právě to řešíme v nejnovějším vydání pořadu Lawyers & Business: FORUM. Společně s Jakubem Adamem, Karolem Lacem, Michalem Čeřovským, Michalem Márou a Ondřejem Prokopem se totiž zamýšlíme nad aktuálními výzvami v oblasti Real Estate.

Neúnosně dlouhé stavební řízení, nepřipravenost státu a jeho úředníků na digitalizaci a další využití technologií ve stavebnictví, chybějící právní úprava dohod mezi státem či municipalitami a developery ohledně výstavby nebo zkvalitňování infrastruktury, stejně jako nedostatek stavebních materiálů a také odborníků, kteří se inovacím ve stavebnictví věnují. To jsou hlavní problémy v Real Estate a obecně ve stavebnictví, jak se shodli účastníci nového vydání pořadu Lawyers & Business: FORUM Kde budeme bydlet? Výzvy pro Real Estate, který najdete na našich webových stránkách.

Diskuse se zúčastnili Jakub Adam a Karol Laco z advokátní kanceláře Taylor Wessing, která byla rovněž partnerem natáčení, Michal Čeřovský, spoluzakladatel společnosti Sharry, jež se věnuje chytrým stavbám, Michal Mára, zástupce ředitele Národního centra Stavebnictví 4.0, které nabízí platformu pro diskusi o budoucnosti stavebnictví a připravuje návrhy na možná zlepšení a modernizaci, a Ondřej Prokop, předseda pražského hnutí ANO a pražský zastupitel.

Předchozí

Nestíhám sociální sítě. Na které se zaměřit?

JŠK zastupovala Abris Capital a Alsendo při akvizici Zaslat.cz

Další