Malé radosti

|

Vůně jsou často spojeny se vzpomínkami, proto nikdy nezapomínejte na malou radost v podobě nového parfému      

Montblanc Signature

Mimořádným ženám se Montblanc rozhodl věnovat svou novou dámskou vůni Signature. Své jméno získala podle ikonického psacího nástroje, který patří k nejcharakterističtějším pokladům ozdobeným hvězdou Montblanc. Parfém Signature je jako neviditelný podpis. Květinově-orientálně-pižmová vůně zaujme při prvním setkání svou ryzí průzračností. Zářivá bělost pižma v základu se prolíná s něhou pivoňky, kdežto úvodu propůjčuje jiskru čerstvá klementýnka. Po dotyku s kůží se během pár okamžiků rozzáří celý ohňostroj tónů a emocí orientální vanilky, úchvatné magnólie, prosluněného ylang-ylangu. Závěr se pak nese ve znamení ambry. EDP 90ml je k dostání za 2200Kč.

Flavolosa od Furla

Květinová zelená vůně zaujme moderními jiskřivými svrchními tóny grapefruitu a zelené mandarinky, prolínajícími se s něžným, neodolatelně květinovým srdcem, v němž se mísí jemnost magnólie s vznešeností pivoňky. Příjemné spojení bílého pižma a Orcanoxu dodává vůni nezapomenutelný otisk. Je jako stvořená pro radostně žijící ženu, které nechybí šarm. Inovativní vůně LINIE FURLA EdP 10 ml je k dostání za  495 Kč a EdP 30 ml  za 1 185 Kč EdP 100 ml WWW.DOUGLAS.CZ.

Krása rozmanitosti

Apart je jedním z největších výrobců šperků v Evropě a cílí na všechny, kdo oceňují různorodost. V nabídce naleznete nejen zlaté a stříbrné šperky, ale i špičkovou keramiku a všechny typy drahokamů jako je například oblíbený  tanzanit, safír, smaragd, nebo rubín. Rozmanitost tvarů a materiálů je opravdu lákavá. Apart je také velmi oblíbenou značkou diamantových šperků.

Text: Kateřina Černá Titulní foto: Richard Goller 

Předchozí

Work-life balance a syndrom vyhoření

Mužská záležitost

Další