Mužská záležitost

|

Nechte se inspirovat a vnímejte svět všemi smysly

Crab Apple Blossom

Tento parfém byl poprvé namíchán v roce 1886 a brzy se stal jednou z nejslavnějších vůní Crown Perfumery. Jen do roku 1894 se celosvětově prodalo na půl milionu kusů. Jako inspirace posloužila lesní jabloň kvetoucí před kensingtonským domem Williama Thompsona, zakladatele Crown Perfumery. Nikdo jiný do té doby tuto unikátní ingredienci ve vůni nezachytil. Parfém Crab Apple Blossom (50 ml za 10 500 Kč) je k dostání exkluzivně v kamenné prodejně Ingredients v Maiselově ulici 21 a na www.ingredients-store.com

HAVANA CLUB X RETROSUPERFUTURE

Značka Havana Club se spojila s předním italským výrobcem Retrosuperfuture, známým zejména pro svoje barevné acetátové brýle, aby oslavily Havanu jakožto nevyčerpatelný zdroj inspirace. K podtržení precizního zpracování celé kolekce vytvořila značka Retrosuperfuture pro láhev tmavého sedmiletého rumu Havana Club x Retrosuperfuture unikátní design s oranžovými prvky vynikajícími na tmavém vzoru Havana na etiketě. Rum je tmavě oříškové barvy a voní po vanilce a kávě, které doplňují dřevité tóny. Chuť je výrazná, s nótami sladkého ovoce a tabáku.

Montblanc 1858 Geosphere Messner Limited Edition 262 kusů

Přesné, dobře čitelné a robustní pro použití v extrémních podmínkách, legendární hodinky Minerva z 20. a 30. let minulého století byly koncipovány pro využití vojenskými profesionály. Hodinky Montblanc 1858 byly navrženy jako nástroj pro vysokohorské průzkumníky a inspirovány právě kapesními hodinkami a chronografy Minerva. Nahrávají světovému trendu užívat si pobyt v přírodě a rozvíjet náš znovunalezený vztah k ní. Montblanc nyní představuje limitovanou edici Geosphere 1858, která je věnována legendárnímu horolezci a průzkumníkovi Reinholdovi Messnerovi.

Text: Kateřina Černá

Předchozí

Malé radosti

Arca míří ke konkurzu na Slovensku. Vrchní soud zamítl insolvenci v České republice

Další