Olga Kaizar je novou associate partnerkou PwC Legal

|

Tým advokátní kanceláře PwC Legal vítá další významnou posilu. Na post associate partnerky od listopadu nastoupila advokátka Olga Kaizar, která se specializuje na nemovitosti, oblast ESG a ochranu životního prostředí a dosud byla lokální partnerkou Deloitte Legal. Příchod Olgy Kaizar navazuje na nedávné posily v podobě advokátů Martiny Brůnové a Jiřího Brabce a associate partnera Petra Syrovátka.

Absolventka Fakulty právnické Zapadočeské univerzity v Plzni má zkušenosti jak z mezinárodních advokátních kanceláří, tak i z prostředí nadnárodní investiční skupiny CPIPG. Posledních šest let působila jako associate partnerka a následně partnerka v Deloitte Legal.

Ve své praxi se více než dvacet let věnuje oblasti nemovitostí, ve které má zkušenosti jak z velkých realitních transakcí, tak i z komplexního nemovitostního poradenství. V posledních letech se čím dál víc zabývá ESG a právem ochrany životního prostředí, ať už v kombinaci s nemovitostmi, tak i v oblastech, jako je například waste management nebo recyklace. O udržitelnosti a právu nájemního bydlení aktivně přednáší.

„Mám radost z toho, že od léta kontinuálně pokračujeme v rozšiřování týmu. Spolu s Olgou k nám přichází know-how v oborech, které jsme plánovali a chtěli posílit. Díky Olze budeme moci nabídnout klientům v oblasti nemovitostního práva a ESG širší portfolio služeb, než doposud,” komentuje příchod Olgy Kaizar řídící partner PwC Legal Petr Kincl.

Předchozí

Nemovitostní tým Aegis Law posiluje o advokátku Martinu Benešovou

Advomate v další fázi, rostoucí Resolv a další personálie

Další