Noerr a KŠB stojí za velkou webhostingovou akvizicí

|

Advokátní kancelář Noerr radila společníkům významné české webhostingové společnosti ONE-solution, s.r.o. při prodeji společnosti za desítky milionů korun. Při této transakci společnost Webglobe (patřící do skupiny WY Group), za níž stojí investiční fond Sandberg Capital nabyla 100% podíl ve společnosti ONEsolution. Sandberg Capital se touto akvizicí posunul do čela českého trhu s webhostingovými službami.

Za touto zatím poslední akvizicí, díky níž má WY Group, a.s. v České republice působící prostřed-nictvím společnosti Webglobe, s.r.o. blízko k tomu stát se největším hostingovým providerem v ČR, stáli na straně prodávajících odborníci z AK Noerr. Kupujícímu Webglobe, s.r.o. pak radili ad-vokáti z advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB). Aktuálně jde v tomto roce již o třetí rozší-ření skupiny WY Group o významného hráče na trhu.

„Bylo nám potěšení se podílet na významné transakci v sektoru IT, u kterých pozorujeme rostoucí trend již delší dobu,“ uvedl Bořivoj Líbal, spoluřídící partner advokátní kanceláře Noerr, který vedl tým odborníků při transakci ve složení Rudolfa Schichora a Marka Poloniho.

Foto: Pete Linforth z Pixabay

Předchozí

Matrix přináší světelnou revoluci

Advokáti se chystají na horký podzim: Clifford Chance hlásí novou šéfku know-how, Rowani nového of counsela

Další