Noerr pracoval na největší letošní automotive transakci

|

Tým advokátní kanceláře Noerr pod vedením Barbary Kusak a Michala Janíčka poskytl právní poradenství společnosti Magna Automotive Europe GmbH při akvizici české společnosti Klein automotive s.r.o. Ve svém výrobním závodě ve Štítech produkuje Klein automotive automobilové díly lisováním, svařováním, obráběním, tepelným zpracováním a montáží pro široké spektrum OEM a Tier 1 zákazníků. Akvizice Klein Automotive skupinou Magna je letošní největší transakcí v sektoru automotive v České republice.

Kanadská skupina Magna je lídrem globálního trhu v automobilovém průmyslu a její roční obrat se pohybuje okolo 40 miliard amerických dolarů. Skupina zaměstnává přibližně 159 tisíc zaměstnanců, z toho více než 5 400 jich pracuje na deseti výrobních místech jen v České republice.

Poradenské služby skupině Magna poskytl právní tým advokátní kanceláře Noerr, který společně vedli Barbara Kusak (řídící partnerka) a Michal Janíček (seniorní advokát). Součástí týmu dále byli Petr Hrnčíř (partner), advokáti Lucia Luptáková, Barbora Šafaříková, David Němeček a advokátní koncipienti Anežka Večeřová a Pavel Hrdý.

Předchozí

Grant Thornton: Změny v pobídkách přinesou dramatický nárůst žádostí

Januš: Nový stavební zákon měl nahrát developerům. No a co?

Další