Nová aliance: Eversheds spolupracuje s čínskou King & Wood Mallesons

|

Právní firma Eversheds Sutherland uzavřela alianci s King & Wood Mallesons. Nové partnerství na mezinárodním právním trhu poskytne klientům obou právních firem služby více než šest tisíc právníků. Klienti King & Wood Mallesons budou nově spolupracovat s Eversheds Sutherland v Evropě, na Středním východě, v Africe a Jižní Americe. Klienti Eversheds Sutherland budou využívat King & Wood Mallesons pro zajištění právního poradenství v Číně. 

Aliance mezi oběma právními firmami bude exkluzivní a umožní jejich klientům úspěšně řešit stále rozmanitější a složitější právní projekty v Čině a ve všech dalších jurisdikcích, kde působí.

Eversheds Sutherland patří mezi přední globální právní firmy. Pražská kancelář Eversheds Sutherland působí na českém právním trhu od roku 2004 původně pod názvem Dvořák Hager & Partners. K mezinárodní síti Eversheds Sutherland se připojila v roce 2019. Spolupráce s King & Wood Mallesons přinesla českému týmu Eversheds Sutherland již několik zakázek pro významné čínské klienty a současně umožňuje českým klientům využít poradenství King & Wood Mallesons v Číně.

Předchozí

White & Case radila Energo-Pro při unikátní emisi dluhopisů

Rozešli se Kroupa a Helán i Myšáková a A&O

Další