Ocenění TOP Estate & Business zná své vítěze

|

V barokních prostorách Clam-Gallasova paláce byly ve středu 20. března předány ceny časopisu Estate & Business v rámci soutěže TOP EB. Naše gratulace míří k těmto oceněným projektům a osobnostem.

V kategorii navrhovaný projekt s významným přínosem pro město nebo krajinu se vítězem stala Nová zbrojovka v Brně-Židenicích (CPI Property Group; Kuba & Pilař architekti).

V kategorii realizovaný projekt s největší kulturní přidanou hodnotou se vítězem staly Winternitzovy automatické mlýny v Pardubicích (Nadace Automatické mlýny manželů Smetanových; Lukáš Smetana, ZETTE ateliér architekta Zdenka Balíka, Petr Všetečka, Jan Šépka, Marek Přikryl, Martin Prokše, Josef Pleskot, Ladislav Lábus a Petr Všetečka).

V kategorii realizovaný projekt udržitelné a inovativní architektury se vítězem stala Administrativní budova Kloboucké lesní (Kloboucká lesní; Mjölk architekti).

V kategorii realizovaný projekt s největším přínosem pro rezidenta se stal Lihovar Smíchov (Trigema; Back’n’Arch – Marcel Soural, David Černý)

V kategorii výjimečná architektura projektu se vítězem stalo Vinařství Obelisk (ALCA GROUP; AiD team).

V kategorii architektonický počin roku se vítězem stal Hydropolis, osvětové centrum vody v Praze na Vinohradech (Veolia Pražská vodohospodářská společnost; Vít Máslo, Krištof Kintera)

V kategorii nikdy nerealizovaný architektonický návrh projektu se vítězem stal Architektonicko-urbanistický koncept rekonstrukce stanice metra C Kačerov (Aulík Fišer architekti).

V kategorii osobnost roku magazínu Estate & Business se vítězem stal Petr Kolář, architekt a spolumajitel architektonického studia ADR.

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM!

Slavnostním večerem provedl architekt Jan Holna.

Speciální poděkování patří Leonu Jakimičovi a společnosti LASVIT.

Partnery ocenění jsou společnosti: HANÁK NÁBYTEKKVALITÁŘDecolandEXX HOLDINGVolvo Car Czech Republic2mkzValen&MasárVOIX Audio & CinemaHOME-RENTJAP FUTUREPepper Field by EU Land a Nadace Špuntíci.

Děkujeme celému týmu kolem časopisu Estate & Business.

Předchozí

Budoucí manažeři pro zdravotnictví získají vzdělání v Brně

Advokáti jako šéfové obchodních komor i mediátorské soudničky

Další