Podnikové právníky roku má Coca-Cola

|

Unie podnikových právníků ČR vyhlásila držitele ocenění Podnikový právník 2021. Vyznamenala celkem sedm laureátů. V kategorii Občanské právo uspěl Jiří Hrádek, doc. Margerita Vysokajová obdržela ocenění v kategorii Pracovní právo. Za oblast veřejných zakázek a hospodářské soutěže byl oceněn Kamil Vařeka. Mezi podnikovými právními kancelářemi vynikla Coca-Cola. Lukáše Krejčího vybrala porota v kategorii Inovativní právní řešení.

„V kategorii Perspektiva 2021, která je určena mladým právníkům do 40 let, jsme pak vyzdvihli hned dva laureáty – Karolinu Helebrantovou a Suzanu Hakobjan. Obě totiž zaujaly svými výjimečnými profesními kvalitami a mimořádnými výsledky. Vysoká úroveň navržených kandidátů přesvědčila porotu o tom, že v šesti kategoriích jubilejního desátého ročníku Podnikového právníka udělila sedm cen,“ shrnula prezidentka Unie a předsedkyně poroty Marie Brejchová.

Odborná porota letos posuzovala celkem 58 nominací. „U nominovaných jsme hodnotili jejich publikační, legislativní a lektorskou činnost. Zajímalo nás, jaký celkový dopad nebo společenský význam má jejich práce. Jsem ráda, že i letos se nám jako porotě podařilo vybrat z nominací kandidáty, u nichž jsme přesvědčeni o jejich vynikajícím přínosu pro podnikovou právní praxi,“ vysvětlila viceprezidentka Jitka Hlaváčková, členka poroty.

Laureáti obdrželi certifikát osvědčující udělení ocenění Podnikový právník 2021 a grafický list od výtvarníka Jiřího Slívy. Akce se konala pod záštitou ministryně spravedlnosti Marie Benešové a Svazu průmyslu a dopravy České republiky.

Předchozí

Exnáměstkyně Prudíková nastoupila k Havlovi

Vyšlo říjnové Lawyers & Business!

Další