Poloni a Šudoma jsou nově senior advokáty Eversheds

|

Pražská advokátní kancelář Eversheds Sutherland oznámila interní povýšení. Z pozice advokátů byli k 1. červnu 2024 na pozice senior advokátů nově jmenováni Marek Poloni a Ondřej Šudoma, a to nejen s ohledem na jejich dlouhodobou a kvalitní práci pro klienty.

„Rok 2023 byl pro naši kancelář ekonomicky příznivý, a to se odrazilo i dovnitř společnosti, kde se snažíme budovat silný a stabilní tým spolupracovníků. Oba nově povýšení kolegové jsou oporou svých právních týmů a pomáhají dodávat nejvyšší kvalitu právních služeb, kterou klienti očekávají,” uvedl k povýšení managing partner kanceláře Bořivoj Líbal.

Marek Poloni v Eversheds působí od září 2022 a ve své praxi se specializuje především na oblast M&A se zaměřením na digitální služby, kyberbezpečnost, IP/IT a ochranu osobních údajů. Dále se věnuje smluvnímu a korporátnímu právu a finanční regulatorice. Před příchodem do Eversheds působil v advokátních kancelářích Noerr nebo PwC Legal. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Marek pravidelně publikuje v oblastech své specializace. „Povýšení na pozici senior advokáta považuji za profesní úspěch a těším se na nové výzvy a příležitosti,“ sdělil Marek Poloni.

Marek.poloni@eversheds Sutherland.cz

Ondřej Šudoma s Eversheds spolupracuje od roku 2018, kdy nastoupil jako koncipient, předtím působil v advokátní kanceláři CMS Cameron McKenna. Ondřej vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické. Specializuje se na pracovní právo a vedle běžné pracovněprávní agendy se zabývá problematikou pracovních úrazů, ukončováním pracovních poměrů včetně hromadného propouštění a rozvazování pracovních poměrů s top managementem. Dále se zabývá právem obchodních společností. Ondřej pravidelně přednáší a publikuje na pracovněprávní témata. „Z povýšení mám radost a považuji ho za potvrzení, že svou práci dělám dobře a těším se na další spolupráci v nové roli,“ doplnil Ondřej Šudoma.

Ondrej.sudoma@eversheds Sutherland.cz (1)

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi top 10 mezinárodních advokátních kanceláří. Pražská pobočka letos slaví 20 let od založení firmy a 5 let od připojení se ke globální síti Eversheds Sutherland, díky níž může klientům nabídnout komplexní právní podporu ve všech významných jurisdikcích.

Předchozí

Clifford Chance radí KKCG při emisi dluhopisů

NSS obdržel čtrnáct stížností na evropské volby

Další