Pražské hospodářské komoře nově šéfuje známý advokát

|

Delegáti Hospodářské komory hlavního města Prahy na svém mimořádném volebním shromáždění zvolili nové vedení. Předsedou představenstva se stal advokát a insolvenční správce Petr Michal, společník advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný. Funkce se ujal poté, co na post rezignoval dosavadní předseda Roman Pommer. 

„Je to příležitost, aby se Hospodářská komora mohla plně soustředit na práci během podzimu, kde nás čeká mnoho nových aktivit. Mým cílem je sjednotit politiku Hospodářské komory na území hlavního města Prahy,“ říká předseda představenstva Hospodářské komory hl. m. Prahy Petr Michal. 

Petr Michal je v představenstvu Hospodářské komory hlavního města Prahy od roku 2012, dosud vykonával funkci místopředsedy. Petr Michal působí také ve správní radě nadačního fondu Bohemian Heritage Fund nebo organizace YPO v Zurichu. 

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci. Své služby Komora poskytuje primárně svým členům a také ostatním podnikatelům v celé ČR.

Předchozí

Advokáti skončí u soudu. Díky ombudsmanovi a kvůli sněmu

SingleCase: Uspět za hranicemi bude extrémně těžké. Jdeme do toho naplno, ale s velkou pokorou

Další