PRK Partners má tři nové partnery

|

Advokátní kancelář PRK Partners oznámila, že tři její seniorní advokáti, Tomáš Bureš a Jan Vařecha z pražské a Eva Hromádková z bratislavské kanceláře, byli jmenováni Associate Partnery.

Všichni tři zmínění advokáti jsou ve svých oblastech praxe uznávanými profesionály. Tomáš Bureš působí především v oblasti bankovnictví a financí. Vedle studia práva na Právnické fakultě UK absolvoval i inženýrské studium na VŠE. Získal ocenění Rising Star v direktorářích Legal 500 a IFLR1000. V kanceláři PRK Partners působí od roku 2004.

Jan Vařecha se specializuje především na oblast M&A. V kanceláři působí od roku 2008. Vedle Právnické fakulty UK absolvoval také bakalářské studium na VŠE. Direktorář IFLR1000 ho ocenil jako Rising Star v oblasti fúzí a akvizicí.

Eva Hromádková je advokátkou na Slovensku a také ve státě New York. Ve své praxi se soustředí především na oblast bankovnictví a financí. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě, dále získala bakalářský titul v oboru biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Komenského a titul LL.M v oboru právo obchodních společností na New York University. Opakovaně je oceňována v direktoráři Chambers Europe. Součástí týmu PRK Partners je od roku 2011.

PRK Partners u nově jmenovaných Associate Partners oceňuje především jejich profesionalitu, pracovitost a schopnost uspokojovat náročné požadavky našich klientů.

Předchozí

Arrows nabídne know-how v zahraničních kauzách

Do První zdravotní poradenská vstupují noví investoři. LitFin spojil síly s KLB Legal

Další