PRK Partners nově spoluvede Václav Bílý

|

Novým managing partnerem advokátní kanceláře PRK Partners byl jmenován k 16. květnu Václav Bílý. Své nové manažerské funkce se ujímá po boku dlouholetého managing partnera Radana Kubra. V dosavadní funkci managing partnera končí po více než desetiletí kolegové Robert Němec a Jan Kohout.

Robert Němec byl zvolen do funkce předsedy představenstva Česká advokátní komory a bude se tak v příštích minimálně dvou letech věnovat řízení a aktivitám s touto funkcí spojených. Jan Kohout se zaměří na rozvoj klientské praxe a business developmentu PRK Partners. Oba pánové byli jmenováni prokuristy. 
 
Václav Bílý je partnerem kanceláře se specializací na bankovnictví a finance, insolvence a restrukturalizace, nemovitosti a stavebnictví a korporační právo. Je doporučován jako přední odborník následujícími publikacemi: International Financial Law Review (IFLR), The Legal 500 a European Legal Experts.

Radan Kubr, který je specialistou a mezinárodně uznávaným odborníkem na fúze a akvizice, korporační právo, restrukturalizace, bankovnictví a finance, soutěžní právo a mediální právo.

Předchozí

Kde publikovat? Radí Lucie Radkovičová

Noví šéfové v KPMG i Deloittu a růst Aegis Law i Arrows

Další