Sedlakova Legal bude mít pět nových společníků

|

Advokátní kancelář Sedlakova Legal je již několik let na růstové křivce, celkový počet členů týmu se blíží ke třicítce. Z interních řad tak bylo jmenováno pět nových společníků, kteří se přidávají k zakladatelce Janě Sedlákové. Novými společníky budou od 12. ledna 2024 advokáti Roman Tomek, Pavel Čech, David Šupej, Jiří Hradský a ženskou sílu ve vedení doplní také advokátka Michaela Garajová.

„Jmenovaní advokáti jsou se mnou od začátku, prošli si se mnou všemi fázemi podnikání, i těmi těžšími, proto chci, aby se participovali také na úspěchu kanceláře,“ řekla k „povýšení“ sama zakladatelka. Od tohoto kroku si Jana Sedláková slibuje další rozvoj společnosti.

Pro zakladatelku Janu Sedlákovou je rozšiřování kanceláře na společnické úrovni velmi důležitým krokem, který má mimo jiné ocenit poctivou práci klíčových osobností společnosti. A netýká se to jen advokátů, SEDLAKOVA LEGAL myslí i na neprávníky — ve čtvrtém kvartálu 2023 kancelář představila zaměstnanecký benefit SPV s názvem SL One s.r.o., který investuje do zajímavých startupů a společností. V tomto SPV mohou být společníky všichni zaměstnanci a mohou se tak podílet na úspěchu zajímavých projektů.

Roman Tomek, advokát a rozhodce u rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky, je specialistou na ochranu osobních údajů. Stává se zároveň druhým jednatelem kanceláře.

Pavel Čech, vedoucí oddělení softwarového/IT práva, má bohaté zkušenosti s podmínkami vývoje, distribuce, servisu, implementace a licencování softwaru.

David Šupej je s kanceláří spjat už sedm let a je vedoucím oddělení pracovního práva. Často se objevuje v médiích, publikuje a vede semináře nejen pro klienty kanceláře.

Jiří Hradský, právní expert v oblasti ochrany osobních údajů a technologií s více než šesti lety zkušeností v kanceláři. Zaměřuje se na GDPR, ePrivacy, cookies, e-commerce a kybernetickou bezpečnost.

Michaela Garajová vede oddělení korporátního práva a nabízí právní pomoc startupům ve všech fázích jejich existence. Má za sebou bohatou publikační činnost.

Předchozí

Rowan Legal povýšila Beneše, Jirovského a Oberta

Koncipientem i na půlúvazek a zajímavý benefit u Sedlákové

Další