Sedlakova Legal hlásí velkou posilu. A tisíce klientů

|

Brněnská advokátní kancelář Sedlakova Legal oficiálně oznámila, že její řady rozšířila dřívější advokátka KPMG a vítězka kategorie Talent roku v ocenění Právník roku Legal Linda Kolaříková. Ta se vzhledem ke své orientaci na korporátní, finační a IT právo věnuje rovněž futuristickým otázkám. „V současnosti působí v Centru Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice a i jako přizvaná členka Etické komise pro posuzování otázek spojených s provozem automatizovaných a autonomních vozidel v podmínkách ČR. Je taktéž spoluautorkou právní monografie na téma umělé inteligence,“ uvádí o Kolaříkové kancelář. 

„Kolaříková se bude v rámci své expertízy a nového působení v Sedlakova Legal věnovat oblastem korporátního práva, nových technologií a digitální ekonomiky či řízení znalostí a publikační činnosti. Spojením specializace JUDr. Kolaříkové a na IT, inovace a startupy zaměřené advokátní kanceláře Sedlakova Legal vznikla vzájemně lichotící si spolupráce,“ uvádí dále firma.

A upozorňuje také na její dosavadní úspěchy: „Linda Kolaříková byla nejen za svou právnickou činnost již několikrát oceněna, a to například jako Talent roku v rámci soutěže Právník roku 2017, KPMG Junior Lawyer of the year 2018 či přímo cenou Zlatý středník v kategorii Inovativní a netradiční forma firemní komunikace – elektronická média, za kampaně Adventní kancelář a Sedmero právních pohádek,“ uvádí dále firma.“

Kancelář Sedláková Legal pracovala za svou pětiletou historii už pro více než 2600 klientů, oznámila rovněž. Patří mezi ně například Konica Minolta, Stokkur Software či Safetica Technologies.

FOTO: Sedlakova Legal

Předchozí

Michal: Advokacie je veřejné povolání

Exkluzivně: Co stojí ve výroční zprávě Císaře, Češky a Smutného?

Další