Soňa Kotrbová zamířila do PwC Legal. V CEE povede její BD

|

Advokátní kancelář PwC Legal posílila Soňa Kotrbová. Nastupuje na pozici Regional Business Development Leader a bude mít za úkol spoluvytvářet a naplňovat klientskou a brandovou strategii a komunikaci s klíčovými klienty. 

“Těším se na to, že práce v PwC Legal se bude lišit od tradičních advokátních kanceláří. Využívání moderních technologií v čele s nástrojem umělé inteligence Harvey AI nám umožňuje nejen pomáhat našim klientům se snadno a efektivně pohybovat ve složitém právním prostředí, ale je i dobrým předpokladem pro poradenství při transformaci jejich legal oddělení, což je nyní na trhu velké téma, “ říká Soňa Kotrbová.

Absolventka VŠE Soňa Kotrbová má bezmála dvacet let zkušeností v marketingu, public relations a business developmentu. Začínala v komunikační agentuře Bison & Rose, následně působila na pozicích marketingové nebo business development ředitelky v nadnárodních advokátních kancelářích White & Case,  Squire Patton Boggs a Dentons. 

Nyní bude Soňa z pozice Regional Business Development Leadera ve struktuře Central and Eastern Europe (CEE) PwC Legal zodpovídat nejen za český trh, ale i za dalších 26 teritorií střední a východní Evropy.  

Soňa Kotrbová sebou do PwC Legal přináší 20 let zkušeností v marketingu a bezmála 15 let v prostředí legal business developmentu. Jak v této specifické oblasti, tak i v práci na úrovni regionu má bohatou praxi, která nás bude určitě inspirací, říká Hugh Owen,  Head of PwC Legal Business Solutions pro region CEE .

Předchozí

Od 1. dubna platí změny v povinném ručení

Valašské Meziříčí je nejlepším městem pro byznys v kraji

Další