Taylor Wessing uzavřela strategické partnerství s ECIJA

|

Advokátní kancelář Taylor Wessing vstoupila do nového strategického partnerství s kanceláří ECIJA, jehož cílem je podpořit klienty, kteří působí a expandují ve Španělsku, Portugalsku a trzích Latinské Ameriky. Rozšiřuje tak svou kompetitivní nabídku pro mezinárodní klienty, kteří se zaměřují na oblast TMC, Life sciences a zdravotnictví v Evropě, ale i zbytku světa. 

Nové strategické partnerství mezi Taylor Wessing a ECIJA vytvoří společnou síť více jako 3000 odborníků a 500 partnerů v 62 pobočkách a 33 jurisdikcí napříč světem. Řídící partner Taylor Wessing CEE Raimund Cancola ke spolupráci říká: „Španělsko a Portugalsko jsou důležité země pro naše klienty a jejich obchodní zájmy. Expandování je součástí naší strategie, jejímž cílem je podporovat naše klienty v jejich klíčových oblastech a poskytovat poradenství všude tam, kde investují.“ 

Předseda ECIJA Hugo Écija (na fotografii – pozn. red.) řekl: „Toto partnerství potvrzuje náš závazek upevnit si naši pozici jako mezinárodní firmy a jako průkopníka v digitální ekonomice.“ Řídící partner ECIJA Alejandro Touriño doplňuje: „Vidíme obrovskou příležitost v možnosti vstoupit na tento trh a také k vytvoření vedoucího postavení v oblasti TMT. V Taylor Wessing jsme nalezli partnera, se kterým sdílíme strategii, hodnoty a naší firemní kulturu.” 

ECIJA je přední advokátní kancelář ve Španělsku a Portugalsku. Vyniká svou mimořádnou odborností na oblast TMT a zároveň patří mezi nejvíce inovativní advokátní kanceláře v kontinentální Evropě. 

Předchozí

Blíží se další advokátní ceny i preventivní restrukturalizace

Rozumné právo: Je nutné zahájit diskusi o plánu na omezování online informací

Další