Tým Aegis Law uspěl v mezinárodní arbitráži před LCIA

|

Tým advokátní kanceláře Aegis Law složený z partnera kanceláře Jana Krampery a koncipienta Lukáše Vacka si připsal 100procentní úspěch při zastupování významného klienta v mezinárodní arbitráži před London Court of International Arbitration (LCIA). Spor, jehož hodnota přesahovala 160 milionů korun, se týkal porušení smluvních závazků při prodeji nemovitostního komplexu formou share dealu, probíhal v Praze a řídil se českým právem.

Jan Krampera a Lukáš Vacek s podporou George Burna a Olivera Pickforda z londýnské kanceláře Bryan Cave Leighton Paisner byli ve sporu, v němž stáli proti velké mezinárodní kanceláři se specializací na mezinárodní arbitráže, plně úspěšní. „Neuvěřitelně nás potěšilo, když nám klient projevil svou důvěru tím, že nám svěřil tak významnou kauzu. O to víc nás pak samozřejmě těší, že jsme jeho důvěru nezklamali a dokázali mu dodat výsledek v podobě 100peocentního úspěchu ve věci,“ uvádí k úspěchu ve sporu partner kanceláře, Jan Krampera. „Za úspěchem v tomto sporu jsou stovky hodin tvrdé práce. O to větší z něj máme radost,“ dodává Lukáš Vacek.

Aegis Law tak dokázala, že se může směle poměřovat i s těmi největšími hráči na trhu a poskytovat svým klientům služby na mezinárodní úrovni.

Předchozí

MMR představilo návrh nového zadávání veřejných zakázek   

Dubanská: Revoluce, nebo stagnace zdravotnické legislativy?

Další