Tým Bříza & Trubač se rozšířil o tři nové posily

|

Novými členy advokátní kanceláře Bříza & Trubač se stali advokát Martin Bareš spolu s koncipienty Annou Kalašnikovovou a Kristiánem Hajdukem. 

Martin Bareš, absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy, se ve své praxi zaměřuje především na problematiku transakcí, restrukturalizací a insolvencí, jakož i sporů a smluvní agendy. Hovoří anglicky a advokátní zkoušku složil v loňském roce. 

Anna Kalašniková má za sebou vedle studia Právnické fakulty Univerzity Karlovy i studijní pobyt na kanadské McGill University a od roku 2020 působí jako kouč týmu Právnické fakulty UK v největší mezinárodní soutěži v oblasti soukromého práva Willem C. Vis Moot Competition. Věnuje se především transakčnímu poradenství, sporům a smluvní agendě, hovoří anglicky. 

Kristián Hajduk absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a již dříve působil jako právní asistent a advokátní koncipient v přední české advokátní kanceláři. Zaměřuje se mimo jiné na korporační problematiku, smluvní agendu a transakce, hovoří anglicky. 

Předchozí

PRK radila s Hogan Lovells při prodeji RGW Express

Setkání nesourodých ministrů i Zemanovy jmenovací chutě 

Další