Vostárek nabízí své paměti i jako audioknihu

|

Ladislav Vostárek, zakladatel advokátní kanceláře Vostárek & Partners a rovněž známý hudební textař a producent, dnes pokřtí audioknihu svých vzpomínek Jen jednou dostat šanci. „Ringo Čech ji definoval jako Rockerova cesta od volantu kropicího auta do křesla soudce Mezinárodního odvolacího soudu u Mezinárodní automobilové federace FIA Paříži,“ dočteme se o ní v souvisejících materiálech.

Audiokniha vyšla na devíti CD, načetl ji známý ostravský herec Norbert Lichý. „Kromě textu původní knížky obsahuje několik nových historek. Jejich hlavními aktéry jsou Dědek Šindelář, Jirka „Mamut“ Stárek nebo Ota Petřina. Především ale uslyšíte původní verze nahrávek všech hitů, které na Vostárkovy texty vznikly, a reprezentuje více než 13 hodin povídaní a muziky v hi-fi kvalitě,“ dočteme se dále. 

Cédéčka vydaly společně Supraphon a Warner Music Czech Republic, a to s karikaturami Josefa Blechy. Vostárkova advokátní kancelář je partnerem nahrávky, krabička přináší i její logo se sloganem „Your Legal Boutigue in Prague“. 

„Pro ty, kteří se s mojí knížkou ještě neměli možnost seznámit, bych si dovolil předznamenat, že písně jsou zařazeny v kontextu, ze kterého dokáže senzitivní posluchač vycítit mé mentální rozpoložení, o které jsem se při tvorbě těch textů opíral. Je to de facto moje poděkování vám všem, známým i neznámým, se kterými jsem se za celý život setkal, neboť jste všichni zákonitě měli, byť sebemenší podíl na tom, kdo ze mne dnes je. Věřím, že mi prominete to, že jsem se před vámi vysvlékl málem do naha, stejně jako věřím, že budete akceptovat můj hold a poděkování té, bez které bych s největší pravděpodobností nedokázal nic. Pravidlo, že každý chlap je jenom tak dobrý, jako ta ženská, která se o něj stará a která ho podrží nad vodou, když se začíná topit totiž v mém případě platí aboslutně! Přál bych si, abyste se aspoň zčásti bavili tak dobře, jako já, když jsem to psal,“ napsal k audioknize Ladislav Vostárek.

Předchozí

Štilec & Partners: ESG zásadně ovlivní budoucnost stavebnictví

KŠB provedla Knihovnu Václava Havla změnami právní formy 

Další