Vyskočil Krošlák mají nového společníka. O koho jde?

|

Advokátní kancelář Vyskočil, Krošlák a partneři, která zastupuje například vnučku Ferdinanda Peroutky Terezii Kaslovou ve sporu s prezidentem Milošem Zemanem ohledně jeho tvrzení o autorství věty „Hitler je gentleman“, přijala nového společníka. Jde o Petra Krechlera, který donedávna působil v rodinné právní firmě Krechlerová – Hrabák.

„Po skončení činnosti ostatních členů rodiny přijal nabídku advokátní kanceláře Vyskočil Krošlák, aby se od roku 2021 stal jejím společníkem,“ uvádí o něm kancelář.

„Petr Krechler absolvoval v roce 1995 Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Již od počátku studií v roce 1990 začal pomáhat v rodinné advokátní kanceláři Krechlerová – Hrabák. Ihned po studiích zde pokračoval jako advokátní koncipient a od roku 1999 jako advokát.“

„V průběhu praxe se Petr Krechler věnoval právu tykajícího se nemovitostí, smluvních vztahů, zakládání obchodních korporací i soukromoprávních subjektů. V poslední době se převážně zaměřuje na spornou agendu a církevní restituce,“ dočteme se dále.

Foto: 3D Animation Production Company z Pixabay

Předchozí

Januš: Jirousek dostává jako předseda ČAK 80 tisíc. Je to správně

KŠB chystá po miliardové nadaci Vlčkových další obdobný projekt

Další