White & Case radila PPF s prodejem části aktiv PPF Telecom Group

|

Mezinárodní advokátní kancelář White & Case LLP poskytovala poradenství skupině PPF v rámci prodeje 50% podílu plus jedné akcie v aktivech společnosti PPF Telecom Group v Bulharsku, Maďarsku, Srbsku a Slovensku společnosti Emirates Telecommunications Group Company PJSC (e&) a v rámci zakládání společného podniku mezi PPF Group a e& ve vztahu k těmto aktivům. Kupní cena (společně se smluvními bonusy) ve výši 2,5 miliardy eur představuje jednu z největších transakcí, jakou kdy PPF realizovala.

„Velice si ceníme možnosti spolupracovat s naším dlouhodobým klientem na další přelomové transakci v telekomunikačním sektoru,“ uvedl partner Jan Andruško (Praha), který vedl právní tým se specializací na fúze a akvizice společně s partnerkou Caroline Sherrell (Sydney). Tým dále zahrnoval partnera Jana Stejskala (Praha), lokálního partnera Jana Jakoubka (Praha), právníky Ivu Čechrákovou a Lukáše Pavlíka (oba z pražské kanceláře).

Tým pro oblast bankovnictví vedl partner Jonathan Weinberg (Praha) s podporou právníka Tadeáše Matyse (Praha). Tým pro oblast dluhopisů vedli partneři Petr Hudec (Praha) a James Green (Londýn) a tým dále zahrnoval partnerku Swati Tripathi (Londýn) a právníka Hashima Eltumiho (Londýn).

Předchozí

Posila PwC Legal, upozornění Aegis Law i nový Justiční dům

Straková: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A dostat (spravedlivě) zaplaceno

Další