Wiesner je partnerem EqSa, nemovitosti vede Hluší

|

Znalecká kancelář EqSA jmenovala novým partnerem Jiřího Wiesnera. Vedoucí nemovitostního oddělení se stává Lenka Hluší.

Jiří Wiesner ve znalecké kanceláři EqSA působí od roku 2015 a dosud zde vedl oddělení oceňování podniků, v čemž bude i jako partner pokračovat. „Pod vedením Jiřího Wiesnera znalecká kancelář EqSA pro klienty úspěšně realizovala velké množství posudků a analýz. Posun na pozici partnera je přirozeným krokem v jeho dlouhodobém odborném působení v naší znalecké kanceláři,“ říká ředitelka EqSA Oxana Šnajberg.

Lenka Hluší je odbornicí na oceňování komerčních a rezidentských nemovitostí jak pro soudní účely, tak i pro účely akvizic či restrukturalizací. V současné době své znalosti rozšiřuje a zdokonaluje studiem MBA při VŠE, kde se zabývá především oceňováním komerčních nemovitostí.

„Jsem ráda, že v době rostoucí poptávky po našich službách máme dostatek kapacit, abychom klientům a partnerům poskytovali kvalitní výstupy a zvládali zásadní projekty, jako je například aktuální velké přeshraniční insolvenční řízení. Díky silnému a stabilnímu týmu odborníků se dokážeme skvěle přizpůsobovat měnícímu se prostředí a dlouhodobě budovat značku znalecké kanceláře EqSA,“ uzavírá Oxana Šnajberg.

Předchozí

Trojková řada od Peugeotu: dříve tuzexové zboží, dnes bestseller

Dubanská: Co je potřeba změnit ve zdravotnictví

Další